Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Account Manager

Service Flow
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6413

Magabiztosan kezelsz egyszerre több projektet és jól értesz az ügyfelek nyelvén? Jelentkezz hozzánk ACCOUNT MANAGER pozícióba!

  A Profield a hazai piac egyik legdinamikusabban fejlődő cége, fő profilunk BLT-tevékenységek és komplex kommunikációs kampányok teljes körű tervezése és lebonyolítása.

Nálunk FMCG világmárkák projektvezetésével foglalkozhatsz, ráadásul egy kifejezetten modern irodaházban, könnyen megközelíthető helyen, kedves, családias és emberközpontú környezetben.

Főbb feladatok:

  • Ügyfél-portfólió kezelése (megtartás, növelés)
  • Hosszútávú kapcsolat építése és ápolása új és régi ügyfelekkel
  • A cég és társcégeink szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése
  • Együttműködés a munkatársakkal, társosztályokkal
  • Piac és versenytársak figyelése, beszámolók készítése

Az ideális jelentkező:

  • Minimum középfokú végzettséggel és 3 év account manageri tapasztalattal rendelkezik
  • Kreatív, határozott és precíz
  • Középfokon beszél angol nyelven
  • Kiemelkedő kommunikációs és értékesítési készséggel rendelkezik
  • Ügyfélcentrikus a gondolkodásmódja és hozzáállása

Ha magadra ismertél, gyere, dolgozz velünk a legnagyobb ügyfelek kampányain! Jókedvű, összetartó csapatként mi szakmailag és emberileg is támogató környezetet, nagyszerű, változatos projekteket, folymatos, szakmai fejlődési lehetőségeket, illetve a teljesítményedet honoráló, versenyképes fizetést kínálunk számodra!

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen

Account Manager állás mentése