Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Adminisztrátor

Worklife Hungary
Hirdetés azonosító:2822

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodai adminisztrátor

Elvárások:

  • MS Office magas szintű ismerete
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Raktár-logisztikai ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Probléma megoldó képesség
  • Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
  • Magas fokú kereskedelmi érzék
  • Csapatmunkára alkalmas

Előnyt jelent:

  • Logisztikai, külkereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • OCTOPUS 8 vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kiemelkedő excel ismeretek
  • Mobiltelefon piaci ismeretek

Feladatok:

  • Partnereink által leadott értékesítési jelentések alapján készlet visszatöltés
  • Leltárjelentések feldolgozása, kiértékelése
  • Raktárkészletek menedzselése, forgalomfüggő áttárolása
  • Számlák forgalom alapján történő kiállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a Partnereinkkel telefonon, e-mailen, személyesen
  • Heti, havi riportok, kimutatások elkészítése
  • Partnereink felmerült problémáinak megoldása

Amit kínálunk:

  • Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
  • Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
  • Kötött 8 órás munkaidő (H-P 8:00-17:00)
  • Nincs hétvégi munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Felelősségteljes, komplex munkakör
  • Fiatalos csapat
  • Továbbképzés támogatása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével és "irodai adminisztrátor" jelige feltüntetésével az alábbi e-mail címre: bp306@worklife.hu

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély nem