Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Adminisztrátor

Kelenföldi Egyesült Lakásfenntartó Szövetkezet
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3721

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Kelenföldi Egyesült Lakásfenntartó Szövetkezet (KELSZ) pályázatot hirdet

adminisztrátor

munkakör betöltésére.

A Pályázó feladata:

  • Működteti a Szövetkezet pénztárát,
  • Üzemelteti KELSZ tagi és bérlői befizetéseket nyilvántartó OPEN-CSOB számítógépes rendszerét, elkészíti az egyenlegközlőket, felszólító leveleket,
  • Előkészíti a banki átutalásokat, feldolgozza a banki és csekkes befizetési értesítőket, számlákat
  • Tartja a kapcsolatot KELSZ könyvelőjével, átadja/átveszi a könyvelési anyagokat,
  • Elvégzi a Szövetkezet külső és belső levelezési feladatait

Elvárások a Pályázóval szemben:

  • Büntetlen előélet,
  • Érettségi bizonyítvány,
  • Jó kapcsolattartási, stressz tűrő, és empátiás képesség,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek,
  • Irodai csoportmunka tapasztalat

Előny a pályázat elbírálásánál:

  • Közgazdasági végzettség, bérügyviteli tapasztalat

A fizetési igényeket is tartalmazó pályázatokat kérjük küldje el elektronikusan: info@kelenfoldlakas.t-online.hu-ra, postai úton a 1119 Budapest, Etele út 65-re vagy személyesen zárt borítékban a KELSZ irodába kérjük leadni/eljuttatni.

A pályázatok leadási határideje: 2019.08.31.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély nem