Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Adminisztrátor

Ultimate e-bike
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3727

Dinamikusan fejlődő, környezetbarát járművek kereskedelemével foglalkozó VI. kerületi cégünk adminisztrátort keres részmunka időben, heti 5 napon, napi 4-6 órában.

Feladatok:

  • a cég adminisztratív feladatainak ellátása, koordinálása
  • a pénzügyi tranzakciók felügyelete, ellenőrzése
  • a könyvelési anyagok naprakészen tartása
  • dokumentációk kezelése
  • ügyintézési feladatok

Elvárások:

  • pénzügyi számviteli végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • pontosság, precizitás és megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal az info@ultimate-ebike.com-ra küldheti.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Gimnázium