Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Adminisztrátor

Ügyvédi iroda
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4266

Az V. kerületben található belvárosi ügyvédi iroda keresi ambíciózus, talpraesett adminisztratív munkatársát.

Kifejezetten nyugdíjas, vagy másodállásban munkát végző személyek jelentkezését várjuk.

Elvárásaink: gyors gépelés, elektronikus eljárások és word szövegszerkesztő ismerete.

Előnyt jelent ügyvédi irodában szerzett tapasztalat.

Feladatok: Beérkező posta és e-mailek kezelése, beadványok szerkesztése, szerződések készítése szerződésminta alapján, az ügyvédi iroda mindennapi ügyvitelének támogatása, ügyfelek fogadása, beérkező telefonhívások kezelése.

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével kérjük küldje meg részünkre az ndugyvediirodabp@gmail.com e-mail címre.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem