Bejelentkezés          Regisztráció

Alapanyag kezelő operátor

Work Force kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7476

Csatlakozz a világ egyik vezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó vállalatához! A világ lakosságának mintegy harmadának csalunk naponta mosolyt az arcára vagy segítünk, hogy jobban érezzék magukat a bőrükben és a környezetükben.Ha te is szeretnél tagja lenni ennek a szuper csapatnak és szívesen lennél alapanyagkezelő operátor, olvass tovább a részletekért!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Biztonságtechnikai előírások betartása
  • Higiéniai szabályok betartása, betartatása
  • Alapanyagok minőségének ellenőrzése
  • Bekeverési sorrend, technológia betartása
  • Mixüzemhez tartozó területek tisztán tartása, takarítása
  • Alapanyagok mozgatása, beadagolása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Mit kínálunk?

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes bérezési és juttatási csomagot
  • Magas műszakpótlékot
  • Saját gyártású termékekből álló ajándékcsomagokat
  • Vállalati buszjáratot a környező településekről
  • Utazási támogatást a gépjárművel érkezők számára

Alapanyag kezelő operátor(7476) - Veszprém - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Veszprém (Veszprém megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem