Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Alkalmazott ügyvéd

Demeter Ügyvédi Iroda
Hirdetés azonosító:5443

Jelentős ügyfélkörrel rendelkező miskolci ügyvédi iroda szakmai tapasztalattal rendelkező alkalmazott ügyvédet keres hosszú távra, fiatalos, lendületes csapatba, lehetőség szerint azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- klasszikus ügyvédi feladatok ellátása a polgári jog – elsősorban a gazdasági jog, cégjog, kötelmi jog, munkajog – területén

- szerződések készítése, véleményezése

- jogi állásfoglalások, vélemények készítése

- kapcsolattartás ügyfelekkel

- peres képviselet ellátása

- nemperes eljárásokban képviselet ellátása

- ügyvédjelöltek munkájának ellenőrzése, koordinálása

Elvárások:

-  jogász diploma;

- jogi szakvizsga

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség

- önálló és pontos munkavégzésre való alkalmasság

- határozott, magabiztos fellépés

- mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság

-  lényeglátó, rendszerező szemlélet

- jó kommunikációs és fogalmazási készség

Előnyt jelent:  B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat, angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

 határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

- stabil szervezeti háttér

- ügyvédi munkát segítő modern és széles spektrumú infrastruktúra

- barátságos munkakörnyezet

- lehetőség van mind a versenyszféra, mind az állami szektor szereplőinek megismerésére

Munkavégzés helye: Miskolc

Kérjük, hogy a jelentkezéséhez motivációs levelet és önéletrajzot csatoljon, bruttó bérigény megjelölése mellett. A jelentkezéseket az info@demeterugyved.hu e-mail címre várjuk.

Kategória:

Jog / Közigazgatás

Munkavégzés helye:

Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Egyetemi végzettség
Vezetői engedély igen