Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Alkalmi munka

OPUS
Hirdetés azonosító:5940

Munkatársakat keresünk, alkalmi munkalehetőségre Veszprémben, állandó délelőttös, délutános vagy éjszakás műszakba, egyszerű könnyű fizikai feladatok ellátására vagy kézi anyagmozgató munkakörbe (anyagmozgatás, fóliázás).

Amit kínálunk:

- Nettó 1100 Ft/óra (+15% éjszakai pótlék)

- Heti kifizetés

- Bejárás támogatás

- Gyári munkakörnyezet

- Könnyű, egyszerűen végezhető munkafolyamat

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/610-0064- es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu e-mail címen lehet.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Veszprém (Veszprém megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Alkalmi munkavállaló
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem

Alkalmi munka állás mentése