Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Alkatrész fényező, leszedő

S-forrás Kft.
Hirdetés azonosító:4033

Hűtéstechnikai céghez keresünk alkatrész fényezőt, leszedőt Jászárokszállásra.

A cég:

  • világszinten piacvezető a legkorszerűbb, CO2 rendszerek telepítésében
  •  hűtéstechnikai berendezések, (élelmiszer boltok, logisztikai központok, hűtőtárolók, húsfeldolgozó üzemek stb.) rendszerek és hűtetlen polcrendszerek tervezésével, értékesítésével és kulcsrakész kivitelezésével foglalkozik

Feladatok:

  • alkatrészek leszedése
  • fényezett hibák kijavítása
  • matricák ragasztása

Munkarend:

  • 3 műszakos, 8 órás

Bérezés:

  • br. 1100-1350 Ft/óra
  • + nettó 12.600 Ft cafeteria
  • + 30% műszakpótlék

Bejárás:

  • céges busszal: Átány, Boconád, Hatvan, Heves, Hort, Jászágó, Kisköre, Kömlő, Püspökmonostor, Tarnaméra, Tarnaörs, Tiszanána, Visznek, Zaránk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezni lehet a vojnar.daniel@s-forras.hu e-mail címen „HŰTÉSTECHNIKA” jeligére, vagy hívja a 061/433-2659-es telefonszámot!

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem