Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Általános irodai adminisztrátor

Nádró Bi-Ver-An Kft
Hirdetés azonosító:3840

Új munkatársat keresünk!

Családias cég, gyors fejlődési lehetőség, sokszínű munkavégzés.

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektronikus levelezés, telefonhívások kezelése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Szervezési feladatok intézése, határidők nyomon követése
  • Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, illetve a cég partnereivel
  • Postázással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó, beszerzési és szervezési feladatok ellátása
  • Adminisztratív feladatok
  • Dokumentumok nyilvántartása, iktatása és rendszerezése

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen