Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Analitikus könyvelő

CV Collect Center
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4549

Munkavégzés helye: Futureal Management Kft., Budapest

Munkakör: Analitikus könyvelő

Feladatok és tevékenységek

  • Szállítói számlák, bankkivonatok rögzítése
  • Vevő számlák kiállításában való aktív részvétel
  • Év végi és évközi zárásokban való részvétel
  • Adóbevallások elkészítésében való részvétel
  • Beszámolók, számviteli riportok elkészítésében való részvétel
  • Statisztikák, MNB jelentések elkészítésében való részvétel

Követelmények Együttműködési készség, csapatszellem További követelmények

  • Minimum közgazdasági szakközépiskolai végzettség (mérlegképes könyvelői képesítés előny)
  • Legalább 1 év tapasztalat könyvelési feladatok ellátásában
  • Proaktív, csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre
  • Pontos, precíz munkavégzés, alaposság, monotonitás tűrése, határidők betartása
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office alapszintű ismerete)
  • Dynamics AX (Axapta) vagy Navision programok ismerete előnyt jelenthet
  • Ingatlan szektorban szerzett gyakorlat előnyt jelenthet

Képzettség Középiskola Tapasztalat ebben a szakmában 1-3 év

Teljes munkaidő, Állandó munkaviszony határozatlan időtartamra, Teljes munkaidő, normál munkarenddel, Irodai munka

Jelentkezését és önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre: cvcenterforjobs@gmail.com

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen