Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Animátor és kasszás gyakornok

Kockajáték Kft.
Hirdetés azonosító:4973

Csatlakozz csapatunkhoz, ha szeretsz a világ legmenőbb építőkockájával játszani és gyerekek között dolgozni! Fiatal, kedves gyakornokokat keresünk XXII. kerületi kiállításunkra animátori és kasszás pozícióra a Vekop 8.3.2 project (Ifjúsági Garancia Program) keretein belül!

Főbb feladatok és munkák:

-          látogatók fogadása

-          tárlatvezetés

-          játékos foglalkozások, születésnapok lebonyolítása, egyéb rendezvényeken való segédkezés

-          pénztári feladatok ellátása

-          kiállítási anyagok megfelelő karbantartása, üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          csapatban való aktivitás

-          alapfokú angol nyelvtudás

-          szociális szemlélet

-          25 évnél fiatalabb az Ifjúsági Garancia rendszerben történő regisztráció időpontjában

-          iskolarendszerű oktatásban szerzett OKJ végzettség

-          jelenleg nem áll hallgatói jogviszonyban

Amit kínálunk:

-          rugalmas munkaidő (heti 3-4 nap)

-          bérezés bruttó: 235.000 Ft/hó

-          családias légkör

-          továbbfoglalkoztatási lehetőség

Jelentkezés az alábbi elérhetőségen fényképes önéletrajzzal: info@kockapark.com

Kategória:

Pályakezdő / Gyakornoki programok

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély nem