Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Anyagmozgató

RUAG Ammotec Magyarországi Zrt.
Hirdetés azonosító:5546

Szeretnél osztozni egy több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalat sikerében? Te is hozzájárulhatsz a siroki RUAG Ammotec lendületes fejlődéséhez!
A RUAG Ammotec Magyarországi Zrt. a svájci állami tulajdonban levő RUAG cégcsoport tagjaként Európában piacvezető pozíciót tölt be a kiskaliberű vadászati, sport és katonai lőszerek gyártásában. A Mátra szívében elhelyezkedő siroki üzemünk nagyvolumenű kapacitásnövekedése és fejlesztése lehetőséget ad a szakmai kiteljesedésre a meghirdetett munkakörben.
Tapasztalt szakemberként számítunk a szaktudásodra, pályakezdőként építünk rád és segítjük fejlődésedet.

Munkatársat keresünk siroki gyárunkba Anyagmozgató munkakörbe.

Feladatok:

Alkatrészmosó berendezések kezelése, kiszolgálása.

Hőkezelő kemencék kiszolgálása (nem melegüzemi, alacsony hőmérsékletű kemencék).

Műveletek és üzemek közötti anyamozgatás.

Elvárások:

OKJ-s emelőgépes végzettség és jogosítvány gyalogkíséretű és gázos emelővillás targoncára.

Három műszakos munkarend és túlóra vállalása.

Amit kínálunk:

•Határozatlan idejű munkaszerződést
•Hosszútávú, stabil munkahelyet saját állományban
•Családias, tiszta és biztonságos környezetet
•Ingyenes céges buszjáratot
•Munkaruhát és a tisztíttatását
•Biztos, jó fizetést, éves cafetériát, ajánlási~, jelenléti~, termelési~ és évvégi bónuszt, törzsgárdajutalmat
•Betanítási folyamatot tréner segítségével
•Céges rendezvényeket, vállalati ajándékokat

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Sirok (Heves megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Minimális képzettség: Szakközépiskola