Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Asszisztens

I&S Limited Kft
Hirdetés azonosító:3377

Magyarországon meghatározó szerepet betöltő kozmetikai cégünk keresi asszisztens munkatársát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek professzionális kiszolgálása
  • Ügyfeleink szakszerű, teljes körű tájékoztatása az új lehetőségekről, ajánlatokról
  • Adatok egyeztetése és rögzítése, back office feladatok ellátása

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • Jól kommunikálsz, nyitott személyiség vagy
  • Ügyfélorientált és célorientált vagy, a szakma legjobbjai közé akarsz tartozni
  • Gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy
  • Fiatalos csapat tagja szeretnél lenni

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Stabil és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium