Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Asztalos

Indoor Montage GmbH
Hirdetés azonosító:4470

Tengerjáró hajók kabinjainak belső kiépítésere keresünk szakképzett asztalosokat vagy ebben a munkakörben jártas, munkájára igényes személyeket.

Munkakör:

  •  beépítési munkák: bútorbeépítés, ajtóbeépítés, kész fapanelok, mennyezeti panelok beépítése, szilikonozás

Elvárásaink:

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • önálló, preciz munkavégzés
  • német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit nyújtunk:

  • német bejelentett munkaviszony
  • Bérezés: 11 Euró bruttó/óra
  • Munkaidő: hétfőtől szombatig, 200 óra egy hónapban
  • szállást mi biztosítjuk és fizetjük egy teljes körűen felújított mindennel felszerelt házban internet hozzáféréssel
  • 24 nap fizetett szabadság
  • rendszeres hazajárás biztosítása
  • munkaruha

Mint magánvállalkozó 15 Euro/óra (a szállásköltséget és a szerszámokat a magánvállalkozónak kell biztosítania)

Jelentkezését/önelétrajzát fenyképpel az info@indoor-montage.de várjuk.

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: Több mint 5 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély igen