Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Autóipari műszaki tréner (Győr és Budapest) - részmunkaidős

B-EV Mobil
Hirdetés azonosító:3718

Olyan műszaki érdeklődésű, remek prezentálási képességgel rendelkező oktatót keresünk, aki szívesen tart autóipari műszaki tréningeket a Renault autószerelői számára, szereti a rugalmasságot és nyitott a tanulásra. A munkavégzés rugalmas és időszakos, kívánt kezdés: 2019. augusztus.

Rólunk

B-EV Mobil egy stabil autóipari családi vállalkozás. Cégünk 20 éve tart műszaki oktatásokat különböző autómárkák márkakereskedői hálózata számára (Renault, General Motors, Hyundai, Kia Motors). Jelenleg a Renault által szervezett műszaki tréningek megtartására keresünk kollégát.

Munkavégzés kezdete: 2019.08.

Tréningek helyszíne: Győr

Munkavégzés helye (rugalmas): Budapest és home office

Munkavégzés formája: Időszakos (havi 1-2 hét tréning+ felkészülési idő), akár alvállalkozóként

Fizetés: versenyképes, megegyezés szerint

Feladatok

  • oktatási anyagok megtanulása és előadása,
  • magas színvonalú gyakorlati oktatás,
  • oktatáshoz kapcsolódó minimális adminisztratív teendők ellátása,
  • meglévő tesztek megíratása és kiértékelése

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • autós műszaki alapismeretek és erős szakmai érdeklődés új technológiák és technikák megismerésére
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Power Point, Word, Excel)
  • rugalmas, nyitott, határozott személyiség kiváló előadói és kommunikációs készség, önálló munkavégzés, pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • a szakterülethez releváns mérnöki és/vagy műszaki szakoktatói végzettség és oktatási tapasztalat
  • angol és / vagy francia nyelvismeret

Érdeklődés esetén önéletrajzát, motivációs levél és fizetési igény megjelölése kíséretében kérjük, juttassa el az info@b-evmobil.hu emailcímre.

Kategória:

Oktatás / Tudomány

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély igen