Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Autóipari üzletágvezető

EMIKA Zrt.
EMIKA Zrt.
Hirdetés azonosító:5313

Szakmai követelmények:

-       Szakirányú felsőfokú végzettség: műszaki menedzser / gépészmérnök

-       előny: autóipari ismeretek, IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001 szabvány ismeret

-      Főbb feladatok:

-          az autóipari üzletág vezetése

-          a társaság vezérigazgatójának folyamatos tájékoztatása

-          az üzletág rövid-, közép- és hosszú távú stratégiájának kidolgozása

-          a szakterületek tevékenységének koordinálása

-          a Vevőellátás zökkenőmentes biztosítása

-          kalkulációk, árajánlatok készítése, ellenőrzése

-          új termékbevezetések menedzselése

-          szerződések kezelése

-          a rá bízott üzleti egység gazdaságos üzemeltetése

-          havonta riportolnia kell az üzletág által elért eredményekről

-          piackutatás, szükségletek felmérése, előrejelzések, értékesítési tervek készítése, a konkurencia --- figyelése (benchmarking), a piac szerkezetének és várható alakulásának megismerése, előrejelzése

Személyi követelmények:

-          Analitikus- és kreatív képességek

-          Önálló munkavégzés

-          Konfliktus kezelő képesség

-          Jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészség

-          Csapatmunkára való hajlam

-          Rendszerszintű gondolkodás

-          Precizitás

-          jó problémamegoldó képesség

    Amit kínálunk:

-          folyamatos fejlődés

-          hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben

-          stabil, megbízható vállalati háttér

-          versenyképes jövedelem

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen