Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Autószerelő

eurecruiting
Hirdetés azonosító:4210

Autószerelőt keresünk Münchentöl 30 km-re, Fürstenfeldbruckba munkaerőközvetítés keretén belül

- ingyenes közvetítés

- hosszútávú munkalehetőöség

- családias munkakörnyezet

- direkt a munkaadóval kötött német munkaszerzödés

- azonnali vagy késöbbi kezdéssel

- 40 órás munkahét, túlóra lehetöség

- munkaidö hétfötöl csütörtökig 8-17óráig, pénteken 8-15óráig

- szakmai tudástól és gyakorlattól függö tisztességes kereseti lehetöség

- szálláskeresésben igény szerint segédkezünk

- segítségnyújtás a bejentések- és hivatalos ügyek intézésehez

- magyar nyelvü kapcsolattartó

Feladatok:

- különbözö autómárkák önálló szerelése az Auditól a Volkswagen-ig

- önálló hibakeresés és a meghibásodások kijavítása

- alkatrészek ki- és beszerelése

- karosszéria javítás

- az ügyfelekkel való megbeszélések és egyeztetések

Elvárások:

- sikeresen elvégzett  autószerelői szakképzés,  szakmunkás bizonyítvány

- különböző autómárkák javításában szerzett többéves szakmai gyakorlat

- a csapatba való beilleszkedés

- szolíd német nyelvtudás, szakkifejézések ismerete

- megbízható, lelkiismeretes munkavégzés

- hosszútávú munkaviszonyra illetve esetleges németországi letelepedésre való hajlandóság

- jogosítvány, saját autó munkába járáshoz

Jelentkezni lehet önéletrajzzal és a szakmunkásbizonyítvány másolatával a következö címen:

Emilia Klehr

Tel.: +49 176 47372124

emilia.klehr@t-online.de

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély igen