Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Bentlakásos házi gondozó

EPS
Hirdetés azonosító:3625

Stuttgart környékére keresünk németül beszélő bentlakásos házi gondozókat 6-8 hetes váltásokra. A szakirányú végzettség nem feltétel, a tapasztalat előnyt jelent. A gondozónő utaztatásában teljeskörű segítségnyújtást biztosítunk.

A feladatok közé tartozik:

  • háztartásvezetés
  • segítségnyújtás bevásárlásban, gyógyszerelésben, személyes higiénia ellátásában
  • gondozói feladatok ellátása, esetenként fürdetés, pelenkázás, stb.

Fizetés: nettó 1200 €/hó plusz utazástámogatás 120€/út-ig, a szállás és ellátás természetesen ingyenes.

Jelentkezni a center@lwork.sk email címen lehetséges.

Kategória:

Egészségügy / Betegápolás

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem