Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Bérszámfejtő

BDO Magyarország
Hirdetés azonosító:5151

RUGALMASSÁG - MAGAS FOKÚ SZAKÉRTELEM - PROMINENS ÜGYFELEK - STABIL MUNKAHELY

A BDO Családról

Szívesen csatlakoznál a több, mint 30 éve működő, legnagyobb magyar tulajdonban lévő könyvvizsgáló és tanácsadó multihoz, ahol sikerünk kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény? A BDO egy nemzetközi hátterű cég, amely közel 170 országban van jelen, ám az irodák helyi stratégiai döntések alapján működnek, így reagálva leggyorsabban az adott gazdasági eseményekre. Magyarországon 8 üzletágunkkal az egyik legszélesebb szolgáltatási palettát kínáljuk ügyfeleink számára, így munkád során széleskörű szakmai kérdésekkel fogsz találkozni! A BDO-nál fontosnak tartjuk az emberközpontúságot, az újításokra való nyitottságot és a kiváló minőségű szolgáltatás fenntartását.

Milyen a BDO-nál dolgozni?

„Szeretek elgondolkodni összetett kérdéseken  és szeretem az adminisztrációs feladatokat is. A bérszámfejtésben mind a kettő benne van, ezért pont megfelelő számomra. A BDO-nál nagyon tetszik a kolléganőim és a csoportvezetők hozzáállása, kedvessége és segítőkészsége, úgy érzem igazi csapat vagyunk, ami nagyban megkönnyíti a mindennapjaimat.” – Kriszta, senior bérszámfejtő

Kit keresünk?

Több év bérszámfejtő és TB ügyintéző tapasztalattal bírsz, amit szolgáltatói oldalon szereztél? Jól priorizálsz, tartod az időhatárokat és ügyfélorientált a gondolkodásmódod? Ha a válaszod IGEN, akkor Te vagy a mi emberünk!

Feladataid közé tartozna:

  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés (min. 400 főre)
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső partnercégekkel
  • Bevallások, riportok, statisztikák készítése (hatóságok és ügyfelek felé)

Ami szükséges, hogy sikeres legyél a pozícióban:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (TB-, és bérügyintézői)
  • 3+ év teljes körű bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Előny a Kulcs-Soft program és angol nyelv ismerete

Hol van az iroda?

  • Irodánkat a X. kerületben könnyen megközelíthető helyen, a 3-as metró, és több villamos, illetve busz vonalán éred el. Autóval járnál? Parkolási lehetőséget is biztosítunk!
  • Irodaházunkban étterem, a közelben pedig két bevásárlóközpont vár Rád, akár munkatársi kedvezményekkel. A nap folyamán pedig szolgáld ki és frissítsd fel magad konyhánkban egy finom kávéval vagy teával!

Csatlakozz a BDO Családhoz, tanulj, fejlődj és építsd velünk a karriered!

Kategória:

HR / Emberi erőforrás / Munkaügy

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Specialista
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély nem