Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Bérszámfejtő

ikszplusz Könyvelő Adószakértő és Bérszámfejtő Kft.
Hirdetés azonosító:5462

Bérszámfejtő / TB ügyintézőt keresünk zuglói irodánkba, ahol a főbb feladatok lesznek:

  • TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása (táppénz számfejtések, adatszolgáltatások);
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása (adatgyűjtés, számfejtés, feldolgozás, ellenőrzés);
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése;
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés.

Fontos, hogy önállóan tudj dolgozni és rendelkezz kellő szakmai tapasztalattal.

Továbbá elvárás, hogy minimum középfokú szakirányú végzettséged legyen, precíz és megbízható légy, emellett érts az ügyfelek nyelvén és be tudj illeszkedni az ikszplusz családias kollektívájába.

Kulcs Soft program ismerete előny.

Ha úgy gondolod, hogy a fentiek megfelelsz, jelentkezz fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a palatinusz.tunde@ikszplusz.hu email címen.

Kategória:

Pénzügy / Számvitel / Menedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: OKJ képesítés