Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Beszerzési Asszisztens

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:2629

A Produkteam Kft. immár több mint 20 éve foglalkozik a legalkalmasabb munkatársak felkutatásával különböző pozíciókra. Célunk, hogy a jelentkezőinknek a szakmai ismereteiknek, tapasztalatuknak és elvárásaiknak megfelelő lehetőségeket tudjunk kínálni.

Alábbi hirdetésünkkel irodaszerek kereskedelmével foglalkozó céghez rátermett

Beszerzési asszisztens

munkatársat keresünk, Dunakeszire.

Feladatok:

-          a cég teljes beszerzési volumenének megismerése, áttekintése termék mélységben;

-          a beszerzési vezető munkájának támogatása;

-          a beszerzési stratégia kialakításában közreműködés;

-          terméktörzsek Excel táblában történő kezelése;

-          beszállítói kondíciók áttekintése felülvizsgálata;

-          stratégiai termékcsoportok kialakítása karbantartása;

-          beszerzési árpolitika kialakítása;

-          árajánlatok készítése beszerzési árral ill. cikkszámmal;

-          Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, árak frissítése egyeztetése;

-          termékcsoportok képzése, ill. termékstruktúra vizsgálata, javaslat a változtatásokra;

-          készletfigyelés, készletgazdálkodás.

Elvárások:

-          legalább középfokú végzettség;

-          Excel, Word felhasználói szintű ismerete;

-          irodai munkakörben szerzett legalább 2 év tapasztalat;

-          jó alkalmazkodó készség;

-          tanulékonyság (30 000 terméket kell megismerni);

-          határozottság;

-          kiváló kommunikációs készség;

-          jó stressztűrő képesség.

Előny:

-          középfokú angol nyelvtudás;

-          hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

-          hosszútávú, stabil munkahely;

-          családias közösség;

-          kihívásokkal teli feladatok;

-          fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Munkavégzés ideje: 8:00-16:30

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigényével ellátott fényképes önéletrajzát:

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Pest megye

Beosztás: Beosztott