Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Beszerző és logisztikai ügyintéző

Interconex Engineering Kft.
Hirdetés azonosító:6387

Folyamatosan bővülő csapatunkba Beszerző és logisztikai ügyintéző pozícióba munkatársat keresünk:

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszállítók folyamatos versenyeztetése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Aktív részvétel beszállítókkal folytatott ártárgyalásokon
  • Szállítások nyomon követése
  • Új beszállítók felkutatása, versenyeztetése, értékelése és kiválasztása
  • Ajánlatkérések és megrendelések készítése, azok nyomon követése
  • Együttműködés a gyártáselőkészítő, üzemvezető kollégákkal
  • Kimenő áruk szállításának koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Beszerzési területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvismeret
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Karrier építés
  • Kiemelt útiköltség térítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küld el fényképes Önéletrajzod az karrier@inter-conex.com email címre.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen

Beszerző és logisztikai ügyintéző állás mentése