Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Beszerző munkatárs

Prolicht Hungary KFt.
Hirdetés azonosító:4604

Európa vezető reklámberendezés/ signware gyártó cégcsoportjának magyar leányvállalata, a ProLicht Hungary Kft. , keres budapesti telephelyére főállású munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerzési munkatárs

Olyan személy jelentkezését várjuk, aki pozitív gondolkodású, jól kommunikál, precíz, műszaki dolgoktól nem ijed meg és jól beleillik a lendületes csapatunkba.

Főbb feladatok:

§  A gyártáshoz szükséges alapanyagok (fémlemezek és -profilok, kötőelemek, plexi, pvc, stb.) beszerzése diszpozíciós lista alapján

§  Árajánlatok kérése, kiértékelése és összehasonlítása

§  Napi szintű kapcsolattartás az alvállalkozókkal

§  A beszállítói illetve alvállalkozói kör bővítése, új lehetőségek felkutatása

§  A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése

§  A feladatkörhöz kötődő adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

§  Erős műszaki ismeretek

§  Hasonló területen szerzett tapasztalat

§  Magabiztos, min. középfokú angol vagy német nyelvtudás

§  Erős számítógépes ismeretek

§  Képesség csapatban történő munkavégzésre

§  Energikus, leleményes személyiség

§  Terhelhetőség/stressz tűrés

Előny:

§  Reklámipari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

§  Rendezett munkakörülmények, versenyképes jövedelem

§  Biztos, hosszú távú munkalehetőség

§  Nemzetközi hátterű munkahely

§  Jó csapat és munkahelyi légkör

Kérem, amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az office.budapest@prolicht.com email címre.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem