Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Beszerző

R AND E MARKETING
Hirdetés azonosító:6471

Több, mint 10 éve működő Reklámügynökségünk

irodavezető munkatársat

keres főállásba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás beszállítókkal, gyártókkal, vevőkkel;
  • Megrendelések, tárgyalások, szerződéskötések előkészítésében és megvalósításában való aktív közreműködés;
  • Kiszállítások logisztikai megszervezése, számlázás;
  • Készletkezelés;
  • Hivatalos levelezés;
  • Nyilvántartások vezetése, riportok készítése;
  • Könyvelési anyag rendszerezése, előkezelése;
  • Munkaügyi ügyintézés;
  • Teljeskörű irodai ügyintézés, az iroda munkájának összefogása, irányítása.

Elvárások:

  • Gazdasági vonalon szerzett végzettség;
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Excel, Word, levelező program);
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és elemző képesség;
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság, nagyfokú önállóság;
  • Fejlődni akarás, tanulási hajlandóság;
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás;
  • Legalább 2-3 éves szakmai gyakorlat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb idegen nyelvismeret az angolon kívül;
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Professzionális vállalati háttér;
  • Kiváló infrastruktúra;
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb információ az állásról:

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

roland.hegedus@rande.hu

+36 20 562 0485

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

3529 Miskolc, Soltész Nagy Kálmán u. 42.

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen
Minimum fizetés: 250000 Ft

Beszerző állás mentése