Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Betanított áruleszedő

Profield Kft.
Hirdetés azonosító:3413

Hullámkartonokat gyártó partnercégünkhöz keressük munkatársainkat az alábbi pozícióba:

Helyszín:
Soroksár (Budapest XXIII. kerülete)

Feladatok:
Hullámlemez, dobozgyártó, körolló gépeknél a termékek leszedése, rakodása és rendezése

Munkaidő:
Délelőtti, délutáni vagy éjszakai műszakok választhatóan
Választható műszakok: 6:00-14:00 Vagy 14:00-22:00 Vagy 22:00-6:00

Bérezés:
Nettó 1100-1430 forint/óra (műszaktól függően)

Jelenleg elsősorban férfiak jelentkezését várjuk!

Szállást nem tudunk biztosítani!

Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehetséges:
06 70 197 5260

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem