Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Betanított gyári munka (forrasztó)

Viapan Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:5087

Mit szólnál hozzá, ha egy olyan elektronikai alkatrészeket gyártó cégnél dolgoznál, amely világszinten is élen jár? Német tulajdonban lévő megbízónk közel 30 éve van jelen a piacon, Pécsen négy éve működik az üzemcsarnokuk. Gyártanak többek között labortechnológiai, energetikai, és ipari területre is. Ők keresnek most nagyobb létszámban forrasztókat.

Mivel várnak?

  • Olyan céges háttérrel, ami hosszú távon munkát biztosít, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

  • Tiszta, modern, csendes gyártósorral, nyugodt munkakörnyezettel.

  • Próbaidő után béremeléssel.

  • Munkába járás támogatásával.

  • Jelenléti bónusszal.

  • Képzéseken történő részvételi lehetőséggel.

Milyen esetben jelentkezz?

  • Van már tapasztalatod elektronikai gyártásban, dolgoztál már forrasztóként 1-2 évig.

  • El tudod végezni egyedül is a rád bízott feladatokat, de ha kell, számíthatnak rád a kollégáid.

  • Előny, ha alapszinten értesz a számítógéphez.

  • Bevállalod a 2 műszakot.

Milyen feladataid lesznek forrasztóként?

  • Elektronikai alkatrészek kézi és gép forrasztása.

  • Hibás termékek javítása.

Ha érdekel a munkakör, jelentkezz önéletrajzzal a 05740@dologido.hrszoftver.hu e-mail címen. Részletekért hívd a 06 20 501 2582-es vagy a 06 20 251 4260-as telefonszámot.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pécs (Baranya megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem