Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Betanított Kertész

Work Force Hungary
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5184

Feladatok:

·        Parkfenntartási és parképítési munkák végzése

·        kertészeti gépekkel való munkavégzés

Elvárások:

·        További képesítések megszerzésére való hajlandóság

·        Csapatszellem

Előny:

·        B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

·        Stabil és biztos hátterű, a szakmában elismert munkáltató, hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony

·        Bérezés bruttó 280.000 Ft

·        Cafeteria nettó 22.000 Ft próbaidő lejártát követően

·        100% helyi bérlet térítés + 100% távolsági bérlet térítés

·        Utazási költségtérítés 15 Ft/km

·        Éves jutalom

·        Védőruházat

·        Oktatások és képzések támogatása tanulmányi szerződéssel

·        Jól tervezhető munkaidő

Fényképes önéletrajzzal:  takacs.andras@work-force.hu címen

További részletekért hívj bátran: 0620/771-7783

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző