Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Betanított munkás

LCM Stanc Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6106

Várjuk leendő Üzemi munkatársunkat!

Könnyű fizikai munkára keresünk kollégát, betanítással a XXII. kerületben.

Okok, hogy minket válasszon:

  • jó csapatunkkal, remek hangulatban telik a munkaidő
  • teljes munkaidős álláslehetőség
  • egy műszakos munkarendben dolgozunk,  a munka-magánélet egyensúly fenntartása garantált, a munka-magánélet egyensúly fenntartása garantált, a hétvégék/ünnepnapok szabadok
  • a munkakör betanított munka, mindent megmutatunk
  • kulturált munkakörnyezet várja
  • a cég stabil anyagi háttérrel rendelkezik
  • érdekes és változatos munkakör várja

Olyan munkatársat keresünk, aki…

  • fa és/vagy fémipari ismeretekkel/tapasztalattal rendelkezik

Előnyben részesül, aki….

  • rendelkezik CO hegesztői tapasztalattal,
  • műszaki rajz ismerettel
  • tudja kezelni alapszinten a számítógépet

Az új munkatársunk feladata:

  • faipari, részben fémipari összeszerelő munkák elvégzése

Várjuk jelentkezését önéletrajzzal, az a.nagy@lcm.hu e-mail címre. A tárgyban tüntesse fel, hogy ,,Üzemi munkatárs”.

Cégünkről

Az LCM Stanc Kft. Budapest XXII. kerületében található,  gazdaságilag stabil cég. Cégünk stancszerszám készítéssel foglalkozik.

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges

Betanított munkás állás mentése