Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Biztosítási tanácsadó

MetLife Újbudai Igazgatóság
Hirdetés azonosító:4666

Szereted a kihívásokat? Biztos, versenyképes jövedelem a célod?

Tanácsadói csapatunkban van a helyed, HA

·         felsőfokú végzettséggel rendelkezel,

·         energikus, céltudatos személyiség vagy,

·         hatékony szervező, jó problémamegoldó és kommunikációs képességgekkel rendelkezel,

·         karriert és életpályát szeretnél kialakítani.

FELADATOK, amelyeket RÁD bíznánk:

·         egyéni élethelyzetekre szabott életbiztosítási/- járadék programok értékesítése,

·         biztosítási termékportfólió ajánlása ügyfeleknek,

·         a  termék portfólió kezelése,

·         ügyfélkör kiépítése, folyamatos bővítése,

·         hosszútávra törekvő, ügyfélközpontú kapcsolattartás az ügyfelekkel

·         riportok határidőre történő elkészítése

Amit mi NYÚJTUNK:

·         kreatív tevékenység, amely HOME OFFICE-ban is végezhető,

·         versenyképes jövedelem - jutalék és bónusz rendszer, kezdeti támogatás

·         20 éve sikeresen működő oktatási és mentorálási rendszer,

·         igényes munkakörnyezet modern technológiával,

·         megbízható és jó kedélyű csapat.

Kategória:

Bank / Biztosítás / Tőzsde

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Vállalkozó
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen