Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Biztosítási tanácsadó

MetLife Újbudai Igazgatóság
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5219

BIZTOSÍTÁSI TANÁCSADÓKAT keres a MetLife Újbudai Igazgatósága (Budapest, Xi. kerület)

A new york-i székhelyű társaságunk több mint 25 éves múlttal rendelkezik a hazai biztosítási piacon. Valós pénzügyi igényeken alapuló ügyfélközpontú élet-biztosítási és megtakarítási programjaink segítségével, egész életen át tartó kapcsolat kialakítására törekszünk ügyfeleinkkel.

Feladataid:

  • egyéni élethelyzetekre szabott életbiztosítási/- járadék programok értékesítése,
  • a biztosítási termékportfólió ajánlása a potenciális ügyfeleknek előzetes igény-felmérés alapján,
  • tartós ügyfélkör kiépítése és folyamatos bővítése,
  • hosszútávra törekvő, ügyfélközpontú kapcsolattartás az ügyfelekkel, igény szerint riportok határidőre történő elkészítése.

Kit keresünk?

  • Nyitott, kezdeményező, jó kommunikációs készségű, határozott és agilis személyiséget, aki
  • szeret keményen, céltudatosan dolgozni,
  • közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • szeret beszélgetni, megérti az emberek problémáit, és szívesen megoldja azokat.

 Amit kínálunk Neked:

  • Professzionális képzési és mentorprogrammal támogatjuk a beilleszkedésedet és a kezdeti sikereidet,
  • sikeres termékképzések és 6 hónapig saját mentor segíti a munkád  eredményességét,
  • saját időbeosztással, szabadon dolgozhatsz, jelenleg home office-ban is,
  • életpálya lehetőséget biztosítunk számodra,  csak rajtad múlik a karrieredben meddig jutsz,
  • kezdeti anyagi támogatással segítjük tevékenységed beindítását, jutalék- és bónuszrendszer biztosítja a versenyképes jövedelmet.

 Ha a fentiek alapján magadra ismertél és lelkes lettél, akkor a csapatunkban a helyed! Küldd meg mielőbb az önéletrajzodat a metlife.a9.hr@gmail.com vagy az 09@metlifenet.hu e-mail címre!

Kategória:

Bank / Biztosítás / Tőzsde

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Vállalkozó
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen