Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Bolti eladó

Népstadion Kft
Hirdetés azonosító:5293

Munkatársat keresünk teljes munkaidőre!

III. kerületi barkácsboltunkba keresük új kollégát, aki nyitott, tanulékony és szeret emberekkel foglalkozni. Cégünk 25 éve működik, mely stabil hátteret biztosít a családias légkör mellett.

Munkavégzés helyszíne:

1037 Bp., Aranyvölgy u. 40 – újépítésű családi ház alsó szintjén kialakított üzlet

Feladatok:

Elsődlegesen a vásárlók kiszolgálása, értékesítés.

Emellett rendelések felvétele és leadása, kapcsolattartás a beszállítókkal, bejővő áru elpakolása, számlák bevételezése, illetve heti 1-2 alkalommal takarítás.

Elvárások:

Középfokú végzettség

Alapszintű számítógépes ismeretek

Precíz, megbízható munkavégzés, jó kommunikációs készség, önállóság

Terhelhetőség (nehezebb dobozok, zsákok, vasanyag rakodása)

Jártasság a csavarok és szerszámok világában

Előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány

Alapfokú angol nyelvtudás

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettég

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség

Kiszámítható munkarend túlóra nélkül

Családias légkör, fejlődési lehetőség

A betanítás és a szükséges ismeretek elsajátítása a próbaidő alatt történik.

Jelentkezni a (+36)30/254-7398 számon lehet.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem