Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

CAD tervező, Műszaki rajzoló

Eleven Kft.
Hirdetés azonosító:3903

A hazai vízicsúszda-ipar piacvezető vállalata CAD tervezőt / Műszaki rajzolót keres az alábbi feladatokra:

Főbb feladatok:

  • Látványtervek alapján termékek és díszletek fémszerkezeteinek tervezése
  • Gyártmánytervek készítése
  • Árajánlatok bekérése
  • Alapanyagok megrendelése
  • Gyártás menedzselése
  • Helyszíni felmérés
  • Egyeztetés a gyártásban részt vállaló részlegekkel, alvállalkozókkal
  • Alvállalkozói beszállítások felügyelete

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év szakmai gyakorlat
  • Inventor program önálló, magabiztos használata
  • Szervezőkészség
  • „B" kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Budapesti irodánkban (1037 Budapest, Törökkő utca 5-7.)

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre önéletrajz megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadod az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen