Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Call Center Operator

GSB Services Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4730

Társaságunk szegedi értékesítési csapatába keres telefonos értékesítési munkatársat!

Cégbemutató

Társaságunk, olyan telesales - telemarketing tevékenységet folytat, amely különböző piaci szegmensek számára nyújt hatékony segítséget a sikeres értékesítésben, ezáltal segítünk az átláthatóbb és gyorsabb kommunikációban a vállalatok és a fogyasztók között. Jellemzően a pénzpiaci, biztosítási szektorban tevékenykedő különböző értékesítési hálózatoknak szervezünk kampányokat, mely során a saját call-centerünkben dolgozó operátor kollégák telefonálnak a Megbízóink számára.

Feladatok

         Telefonos értékesítés/érdeklődés felkeltés (hideghívás)

         Ügyfelek általános tájékoztatása

         Időpont egyeztetés

         Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

         Értékesítésben és call-centerben szerzett több éves tapasztalat.

         MS Office valamint egyéb irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

         Középfokú végzettség.

Előnyök

         Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

         Biztosítási szektorban szerzett tapasztalat

         Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

         Meggyőző, magabiztos, határozott fellépés

         Magas szintű koncentráció

         Teljesítmény- és sikerorientált szemléletmód

         Magas monotonitás- és stressztűrő, konfliktuskezelő képesség

Munkaidő

         Hétfőtől – Péntekig

         Fix munkaidő: 09.00-17:00

Amit kínálunk

         Tapasztalatszerzés telekommunikációs környezetben.

         Szakirányú továbbképzéseken való részvétel támogatása, továbbképzések szervezése.

         Igényes és hosszútávra tervezhető, fiatalos munkahelyi környezet.

         Home Office

Fizetés

         Nettó 140.000 Ft fix fizetés + teljesítményhez igazodó jutalékrendszer (prémium)

      Jelentkezési határidő: 2020.07.01.

      Fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk: info@gsbservices.hu

Felvételiztetés menete

      Visszajelzés ideje: 2020.07.03.

      Interjú ideje: hétfőtől – csütörtökig, 17:00-19:00 között

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Csongrád megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem