Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Cégvezető asszisztens részmunkaidőben

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:3394

Német hátterű épülettervezéssel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk a cég vezetője mellé asszisztens munkatársat, aki rugalmasan, heti 20 órában segít az adminisztrációs feladatok ellátásában, és biztosítja az iroda gördülékeny működését.

Ha precíz vagy, jól beszélsz németül, van tapasztalatod irodai munkába és szeretnél egy részmunkaidős állást, akkor várjuk a jelentkezésed!

Feladatok:

  • óraelszámolások, statisztikák készítése;
  • számlamellékletek összeállítása;
  • utazások szervezése, repülőjegyek foglalása;
  • kapcsolattartás a különböző területekkel;
  • beszerzéssel kapcsolatos teendők intézése;
  • céges rendezvények és csapatépítők szervezése;
  • később műszaki rajzok nyomtatása és küldése partnereknek.

Elvárások:

  • Microsoft Office ismerete (Outlook, Word, Excel, függvények használata)
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • folyékony német nyelvtudás;
  • önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • elegáns irodai környezet;
  • nyugodt munkahelyi légkör;
  • családias 13 fős csapat;
  • fejlődési lehetőség.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, a Blaha Lujza villamos megállótól 5 percre.
  • munkaidő: hétfőtől péntekig rugalmasan heti 20 órában;
  • munkakezdés: azonnali kezdés.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot:

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Beosztott