Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

CNC esztergályos / marós

OPUS
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6923

Székesfehérvári ipari szelvények gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz CNC esztergályos/maróst keresünk az alábbi feladatok ellátására, 2 műszakos munkarendben.

Feladatok:

  • Ipari csapok és szelepek saválló és szénacél alkatrészeinek megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése az aktuális rajz illetve munkautasítás szerint kis szériás gyártás során
  • CNC marógép önálló kezelése (Siemens vezérlés)
  • Kanban mennyiségekben gyártott munkadarabokra önálló beállás, gyártás, korrekció
  • Az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése

Elvárások:

  • CNC forgácsoló vagy gépi forgácsoló szakmunkás végzettséggel rendelkezel
  • min. 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel CNC esztergályos vagy marós területen
  • Műszaki rajzot kiválóan tudsz olvasni
  • A számítástechnikai eszközöket felhasználói szinten tudod kezelni
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés jellemez
  • Fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához
  • 2 műszakos munkarendet tudsz vállalni

Munkáltató ajánlata:

  • Bruttó alapbér 400.000-420.000 Ft tapasztalattól függően
  • Bruttó 32.500 HUF cafeteria a belépéstől kezdve
  • Bejárási támogatás szerződéses járattal vagy tömegközlekedéssel 100 %-ban
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Sportolási lehetőség támogatása
  • Családias hangulat
  • Egyedülálló technológia megismerése tapasztalt szakemberektől

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Tel.: 0670/630-5090

E-mail: irodaszfv@opuswork.eu

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Fejér megye)

Minimum fizetés: 420000 Ft

CNC esztergályos / marós állás mentése