Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

CNC technikus (robotizált szériagyártás)

QP Zrt
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3345

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központok program alapján történő szerszámozása, beállítása, üzemeltetése
  • Szerszámok tesztelése, hatékonyság figyelembevétele
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Gyártási hibák ellenőrzése és javítása
  • Technológiai módosítások kezdeményezése
  • Gépkezelő kollégák betanítása

Elvárások:

  • Középfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • CNC vezérlésű gépkezelésben, beállításban, szerszámozásban való jártasság
  • Fanuc vezérlő, G-kódos programozás ismerete
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávra szóló munkalehetőség, biztos háttér egy dinamikus cégnél
  • Juttatási csomag: Cafetéria: br 26.900 Ft/hó, lojalitás bónusz: br 20.000 Ft/hó
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 15Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Havi túlóra kifizetés

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát a hr@qprt.hu  email címre.

Érdeklődni lehet a +36 30/266 - 4549 ingyenesen hívható telefonszámon.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem