Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Csomagoló

Work Force Hungary
Hirdetés azonosító:5530

Műanyag alapanyag gyártással foglalkozó partnerünkhözCSOMAGOLÓ munkatársakat keresünk jászberényi munkavégzésre!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Könnyű fizikai munka:

  • csomagoláshoz szükséges anyagok előkészítése
  • késztermék csomagolása és a csomagológépek működtetése és ellenőrzése
  • becsomagolt termék elhelyezése a megadott helyen

Mit kínálunk?

  • Stabil munkahely egy fejlődő cégnél
  • Törvényi előíráson felüli műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz az első egész hónaptól
  • Cafetéria a próbaidő után
  • Negyedéves bónusz
  • Jó munkahelyi légkör
  • Munkába járás támogatása

Ingyenes céges buszjárat

Ingyenes buszjárat Besenyszög, Heves, Jászárokszállás, Jászberény, Jászboldogháza, Kunmadaras, Szászbereg, Szolnok, Hatvan és Újszász  útvonalakról

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása;
  • 3324-es típusú vezetőüléses targonca engedély;

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
• Kezdés: azonnal!
• Munkavégzés helye: Jászberény
• Műszakrend: folyamatos 12 órás munkarend 2+2 munkarendben. Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

További információkért keressen bizalommal +36 20 771 7783 -as telefonszámon!

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Jászberény (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem