Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Csomagolói munka - Mórahalom

Tófalvi Géza e.v.
Hirdetés azonosító:4841

Feladatok:
- Fémipari segédmunka, szerelési feladatok
- Árumozgatás
- Áru betárolása
- Komissiózás
- Árukötözés, csomagolás
- Raktári rend megtartása

Elvárások:
- Megbízható személyiség, kézügyesség
- Esetleges kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
- dinamikus munkakörnyezet
- versenyképes jövedelem
- fejlődési, továbblépési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség
- bejárás támogatása
- dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra

Egyéb információ:
- Kezdés megállapodás szerinti időpontban

Jelentkezésében, kérjük, adja meg hozzájárulását személyes adatai kezeléséhez a kiválasztási folyamat során. Adatait kizárólag a megpályázott állás elnyerése érdekében használjuk. Önnek bármikor jogában áll személyes adatainak törlését kérni.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, és az okmányok másolatának megküldésével lehet az alábbi e-mail címre:
geza.tofalvi@gmail.com

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Csongrád megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem