Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Csőszerelő

Start Complex Service Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5915

Épületgépészeti kivitelező cég keres megbízható, munkájára igényes csőszerelőt.

Feladatok

-          kiosztott projektek, csőszerelési munkák elvégzése, szerelési feladatok végrehajtása

-          kivitelezési feladatok ellátása

-          csőrendszerek telepítése, szerelése ipari környezetben

Elvárások

-          épületgépészeti és csőszerelési rendszerek ismerete

-          önálló munkavégzés

-          hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-          munkájához szükséges anyagismeret

-          B kategóriás jogosítvány

Előny:

-          emelőgépkezelői jogosítvány

-          ipari környezetben szerzett tapasztalat

-          Győr vagy Győr környéki lakhely

Amit nyújtunk

-          teljes munkaidő

-          kiemelt bérezés

-          stabil, fejlődő vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak megfelel, úgy küldje el szakmai, fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre: info@scsgyor.hu

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Győr (Győr-Moson-Sopron megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen

Csőszerelő állás mentése