Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Direkt értékesítéső

I&S Limited Kft
Hirdetés azonosító:3375

Direkt Értékesítésben tapasztalt kollégát keresünk felelősségteljes pozícióba!

Ha a véredben van az értékesítés és szeretnél egy komoly de fiatalos szuper helyen dolgozni, és nem áll távol tőled a szépségipar világa, akkor Nálunk a helyed!

Feladataid lesznek nálunk:

  • Napindító meetingek megtervezése, megtartása!
  • Saját csapat mentorálása, motiválása.
  • Közösen elérni az értékesítési célokat a csapatoddal.

Elvárásaink feléd:

  • Magabiztos, határozott és ápolt megjelenés.
  • Tökéletes kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
  • Értékesítés területén szerzett min. 1-2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő és változatos feladatok.
  • Stabil, nemzetközi háttér.
  • Kimagasló fizetés!(fix+teljesítményarányos bónusz)

Munkavégzés helye: III. kerület Óbuda

Ha győztes típus vagy várjuk a jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.

Telefon: 30/1639882

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Gimnázium