Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Dokumentumkezelési referens

Viapan Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:4989

Országos lefedettségű energiaszolgáltató céghez keresünk új kollégát, dokumentumkezelési referens pozícióba. Megbízónk Európa több országában jelen van,  és tölt be meghatározó szerepet az energiapiacon és az innovatív energetikai megoldások területén. Közel két és félmillió ügyfelet lát el villamos energiával, valamint több tízezer kis-, közepes és nagyvállalatot árammal és földgázzal a versenypiacon.

A leendő kolléga feladatai:

  • beérkező levelek bontása, szétválogatása

  • szakterületenként, vonalkódozás, szkennelés

  • tértivevényes küldemények összeállítása

  • SAP rendszerből dokumentumok vonalkódozása

  • dokumentumkezelő rendszer napi szintű használata

Amivel várják:

  • nemzetközi cég

  • modern irodai körülmények

  • stabil vállalati háttér

  • határozott idejű munkaszerződés 2021.03.01-ig

  • heti 40 órás munkavégzés (07:30 - 15:30, hétfőtől péntekig)

  • cafeteria a munkába állás első napjától

  • motivációs juttatás

Milyen esetben jelentkezzen?

  • Ha van már irodai környezetben szerzett tapasztalata,

  • rendelkezik középfokú végzettséggel,

  • B kategóriás jogosítványa van,

  • bírja a csapatmunkát és a monotóniát,

  • előny ha dolgozott már SAP rendszerben.

Munkavégzés helye

  • Pécs

Az önéletrajzokat a dologido351606@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre várom. A jelentkezést követően mindenkinek visszajelzek a részletekkel és a kiválasztási folyamat fejleményeivel kapcsolatban.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Pécs (Baranya megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen