Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Édesipari cukrász vagy betanított munkatárs

Benei & Társa Vagyonkezelő Kft.
Hirdetés azonosító:3834

Szeretnél egy nagy múlttal rendelkező, valódi süteménygyárban dolgozni? Itt az ideje, hogy csatlakozz hozzánk! A Benei & Társa Vagyonkezelő Kft. folyamatosan fejlődő, budapesti édesipari termelőüzemébe keressük leendő munkatársainkat 1 vagy 2 műszakban, hosszútávra, akár azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • különböző sütemények elkészítése, dobozolása, csomagolása
  • krémek, lekvártöltelék, édestészták elkészítése pontos receptúra alapján
  • a gyártásban használt gépek, berendezések kezelése utasítások szerint
  • a termelői terület, a termelés során használt gépek és eszközök folyamatos tisztán tartása, takarítása
  • a személyi higiénia betartása

Elvárások:

  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • gyors, precíz munkavégzés
  • rugalmasság, tanulékonyság, megbízhatóság
  • egészségügyi kiskönyv megléte /érvényes tüdszűrő vizsgálattal/(amennyiben nincs, a cég segít az ügyintézésben)

Előny:

  • édesipari cégnél vagy üzemi környezetben szerzett tapasztalat
  • középfokú iskolai végzettség/szakképesítés

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • átlagon felüli kereseti lehetőség
  • teljeskörű betanítás az adott munkaterületeken

Pályakezdők, nyugdíjas hölgyek és urak jelentkezését egyaránt várjuk! Akár részmunkaidőben is.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges az allashirdetes@benei.hu e-mail címen. Kérjük, hogy bérigényüket a jelentkezéskor legyenek kedvesek feltüntetni.

Kategória:

Egyéb

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem