Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Eladó/ értékesítő

Mobile Outfitters Arena
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5133

‼️‼️Munkatársat keresünk‼️‼️

A Mobileoutfitters kézműves fóliázócsapata a megnövekedett igények kiszolgálása érdekében értékesítésben jártas 20-35 közötti eladókat, értékesítőket keres, újonnan nyíló Kecskeméti üzletébe.

Az álláshoz tartozó előnyök:

- Bejelentett munkaviszony

- Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

- Értékesítésében szerzett tapasztalat

- Kiemelkedő kommunikációs készség

- Magabiztos, határozott fellépés

- Szorgalom, eredmény-orientált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

- Hosszútávú, biztos jövedelem

-1000 forintos órabér + napi jutalék +borravaló

-Év végi premium

-Sikerorientált csapat

Munkavégzés helye: Kecskemét, Kecskemét, Széchenyi tér 12-14.

Ha hosszú távra tervezel és szeretnél egy fiatalos csapat része lenni, nem okoz gondot havi 1-2 hétvége vállalása, valamint szereted ha nyáron klímás helyen dolgozol, télen pedig melegben, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzzal az info@mobileoutfittersarena.hu e-mail címre, vagy mobileoutfitterskecskemet@gmail.com e-mail címre. Reméljük hamarosan munkatársunkként üdvözölhetünk!

A Mobileoutfitters lelkes csapata

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Kecskemét (Bács-Kiskun megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem