Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Eladó

Provida
Hirdetés azonosító:3687

Légy a csapatunk tagja!

Szereted a játékokat? Könnyen megtalálod a közös hangot a gyerekekkel és a szüleikkel is? Akkor itt a remek lehetőség, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd!

Az ideális jelölt:

  • jó kommunikáció és problémamegoldó készséggel rendelkező
  • szeret egyénileg és csapatban is dolgozni
  • nem okoz gondot az új dolgok betanulása sem
  • felelősségteljesen és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi végzettség
  • angol/német nyelvtudás
  • pénztáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • jártasság a játékok és gyermekek világában is

Feladatok:

  • a vásárlók udvarias kiszolgálása, termékek ajánlása
  • az üzlettér rendben tartása és a polcok folyamatos töltése
  • pénztárgép kezelése
  • az áruátvétele, bevételezése és árazása

Amit kínálunk:

  • tervezett munkarend
  • teljesítményfüggő juttatások
  • kedvezményes dolgozói vásárlás

Jelentkezés:  allee@providajatek.hu, vagy személyesen az üzletben!

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem