Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Elektromos jármű összeszerelő

IKARUS Electric Zrt.
Hirdetés azonosító:5091

·  Várjuk jelentkezésed, ha úgy érzed, hogy tudásoddal, képességeddel hozzájárulhatsz vállalatunk további sikereihez.

·  Vállalatunk nem titkolt célkitűzése, hogy új perspektívát nyisson a piacon, melyhez lelkes, a szakma iránt elkötelezett kollégákat keresünk:

A pozíciót betöltő feladatai:

  •          Elektromos járművek erős és gyengeáramú rendszerek kábelezése,

·         illetve ezen alkatrészek beszerelése.

  •          Kábelezés beépítés ellenőrzése.
  •          Összeszereléshez szükséges anyagmozgatás.

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:

  •          Releváns középszintű végzettség,

·         autóvillamossági szerelő, műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus.

  •          Precíz, pontos munkavégzés.
  •          Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes kollégákat keresünk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  •          Érintésvédelmi felülvizsgáló képesítés.
  •          Járművillamossági szerelői tapasztalat.
  •          Emelőgép vagy targonca kezelői képesítés

A pozícióhoz kínálunk:

  •          Versenyképes jövedelem.
  •          Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony, 1 műszakos munkarend.
  •          Fejlődési lehetőség.
  •          Szakmai kihívások.

Állás, munka területe(i):

  •          Szakmunka

A     Autószerelő, Szervizes

·         Műszerész

·         Villanyszerelő

·         Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  •          1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  •          Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • 8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi utca 5.

Kategória:

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Fejér megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola