Bejelentkezés          Regisztráció

Elektromos karbantartó

Work Force kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7480

Csatlakozz a világ egyik vezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó vállalatához! A világ lakosságának mintegy harmadának csalunk naponta mosolyt az arcára vagy segítünk, hogy jobban érezzék magukat a bőrükben és a környezetükben.Ha te is szeretnél tagja lenni ennek a szuper csapatnak és szívesen lennél elektromos karbantartó, olvass tovább a részletekért!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • A vállalat területén található pneumatikus, elektromos és elektronikus gépek, berendezések javítása, karbantartása
  • Jelölő és ellenőrző berendezések termelési tervnek megfelelő előkészítése és átállítása
  • Karbantartási tervnek megfelelően gépek, berendezések felújítása
  • Tartalék alkatrészek mennyiségének folyamatos figyelemmel kísérete és jelentése
  • Termelő sorok rendellenességeinek azonnali elhárítása, sorvezetőkkel történt egyeztetések alapján
  • Aktív részvétel a fejlesztésekben és projektekben
  • A problémák megoldásainak kezdeményezése, ajánlása illetve a megoldások végrehajtása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Középfokú szakirányú végzettség (pl. műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus, stb.)
  • Elektromos karbantartási területen/műszerész munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Mit kínálunk?

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes bérezési és juttatási csomagot
  • Magas műszakpótlékot
  • Saját gyártású termékekből álló ajándékcsomagokat
  • Vállalati buszjáratot a környező településekről
  • Utazási támogatást a gépjárművel érkezők számára

Előny

  • Pneumatikai/Mechanikai/Programozási/Villamossági ismeretek
  • Excel, PLC, HMI, Hálózati alapismeret
  • Élelmiszeripari tapasztalat

Elektromos karbantartó(7480) - Veszprém - állás további részletei

Kategória: Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés
Munkavégzés helye: Veszprém (Veszprém megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély nem