Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Elektronikai-Szervíz Mérnök

Nikka
Hirdetés azonosító:4471

Japán tulajdonú, gyógyszeripari gyártósorokkal foglalkozó vállalatunk csapatába keresünk Elektronikai- Szervíz Mérnököt (Budapest).

Van tapasztalatod elektronikai gépek üzemeltetésében, beszélsz angolul és mellette szeretsz utazni is? Gyere hozzánk Elektronikai-szervíz mérnök pozícióba!

 (szükséges: elektronikai és mechanikai ismeretek és készségek)

Feladatok:

·         Ügyfeleinknél lévő cégünk által gyártott gyártósorok szervizelése

·         Magyar és nemzetközi munkavégzés (rövid, pár napos kintlétek, de az időnek legalább a harmadában külföldi tartózkodás, ügyféllátogatások)

·         Ügyfelekkel való adminisztratív kapcsolattartás magyar és angol nyelven

·          Belső angol nyelvi kommunikáció, itt Magyarországon, és az EU-s partnervállalatok kollégáival is

Elvárások:

·         Magabiztos angol nyelvi tudás szóban és írásban

·         (Folyékony magyar nyelvi tudás)

·         Mérnök vagy technikum végzettség

·         Min. 3-5 év tapasztalat hasonló területen

·         Magabiztos Windows és Microsoft Office kezelés

·         Szívesen vedd a külföldi utazásokat, hiszen a munka részben külföldi szervizelésekből áll

Küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi email címre: jelentkezesinfo125@gmail.com

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakiskola