Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Elektrotechnikus

Work-force Kft.
Hirdetés azonosító:7080

Technikust keresünk neutron tükör porlasztó berendezés üzemeltetésére!

1 műszakos munkavégzés

Elvárt végzettség:

  • Elektrotechnikus vagy Finommechanikus középfokú végzettség

Pozíció betöltéséhez szükséges képességek:

  • Tanulni vágyás és hajlandóság
  • Analitikus szemlélet
  • Alapfokú elektrotechnikai ismeretek
  • Finommechanikai szerelési képességek

Feladatok:

  • A berendezés elemeinek, programjának és működésének megismerése után az alábbi feladatokat önállóan látja el.
  • Porlasztó berendezés működtetése receptúra, program alapján
  • Vákuumtechnikai elemek üzemeltetése , cseréje
  • Üveg alapanyag tisztítása, rögzítése
  • Minták bemérésének támogatása, receptúra finomítása a kapott eredmények alapján

Előnyt jelent, de hiánya nem kizáró ok:

  • Tapasztalat Vákuumtechnikai elemek, Labortechnikai-, fémporlasztó berendezések üzemeltetésében

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a csullog.nikoletta@work-force.hu e-mail címen lehet, önéletrajz elküldésével.

További kérdés esetén hívd a 06203538667-es számot!

Kategória:

Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges

Elektrotechnikus állás mentése