Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Élelmiszerbolti eladó

S.Aniko
Hirdetés azonosító:4641

Hét éve működő l.kerületi családi élelmiszerboltba keresünk azonnali kezdéssel munkatársakat.

Feladatok:pénztárgép pontos kezelése, takarítás, áru mozgatása, vevők kiszolgálása.

Amit biztosítunk: családias légkör, rugalmas idő beosztás, folyamatos munkalehetőség, versenyképes jövedelem

Elvárások: a feladatok precíz és pontos megoldása és megvalósítása, csapatban való munkavégzésre alkalmasság,

jó kommunikációs képesség, vevők szakszerű kiszolgálása, segítőkészség.

Várjuk jelentkezését!

Fényképes önéletrajzokat a bogszilvi@freemail.hu e-mail címre várjuk.

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola